Pairings/Results

Round 7

BdTeamResultWhiteTeamResultBlack
1RUS1FM Ilia LIPILIN (2084)ECU0Andres Fernando NEVAREZ CASTRO (1158)
2RUS1/2Maksim PETROV (1848)USA1/2Pranav SHANKAR (1442)
3IND1CM Samarth Jagadish RAO (1593) GER0Jarno SCHEFFNER (1987)
4RUS0Viktoria KRASIVSKAYA (1529)RUS1Sofia GORSHKOVA (1350)
5USA0Anna MILLER (unr.)UGA1John Denise MWESIGYE (1469)
6UGA1Wasswa Sharif MBAZIIRA (1393)USA0Payton MUELLER (unr.)
7KGZ1/2DariIa KUDAINAZAROVA (unr.)GEO1/2Leri TALIKADZE (unr.)
8USA1 Nguyen TRAN (unr.)USA0Jacob PILKINGTON (unr.)

Round 6

BdTeamResultWhiteTeamResultBlack
1USA0Pranav SHANKAR (1442)RUS1FM Ilia LIPILIN (2084)
2RUS0Maksim PETROV (1848)IND1CM Samarth Jagadish RAO (1593)
3GER1Jarno SCHEFFNER (1987)KGZ0DariIa KUDAINAZAROVA (unr.)
4ECU1Andres Fernando NEVAREZ CASTRO (1158)RUS0Viktoria KRASIVSKAYA (1529)
5UGA1John Denise MWESIGYE (1469)USA0Nguyen TRAN (unr.)
6USA0Jacob PILKINGTON (unr.)UGA1Wasswa Sharif MBAZIIRA (1393)
7RUS1Sofia GORSHKOVA (1350)USA0Anna MILLER (unr.)
8USA1Payton MUELLER (unr.)GEO0Leri TALIKADZE (unr.)

Round 5

BdTeamResultWhiteTeamResultBlack
1RUS1FM Ilia LIPILIN (2084)GER0Jarno SCHEFFNER (1987)
2ECU0Andres Fernando NEVAREZ CASTRO (1158)RUS1Maksim PETROV (1848)
3RUS0Sofia GORSHKOVA (1350)IND1CM Samarth Jagadish RAO (1593)
4USA1Pranav SHANKAR (1442)UGA0Wasswa SharifMBAZIIRA (1393)
5RUS1Viktoria KRASIVSKAYA (1529) USA0Nguyen TRAN (unr)
6KGZ0Dariia KUDAINAZAROVA (unr)UGA1John Denise MWESIGYE (1469)
7USA1Payton MUELLER (unr)USA0Anna MILLER (unr)
8GEO1Leri TALIKADZE (unr)USA0Jacob PILKINGTON (unr)

Round 4

BdTeamResultWhiteTeamResultBlack
1IND0CM Samarth Jagadish RAO (1593)RUS1FM Ilia LIPILIN (2084)
2RUS1Maksim PETROV (1848)RUS0Viktoria KRASIVSKAYA (1529)
3GER1Jarno SCHEFFNER (1987)RUS0Sofia GORSHKOVA (1350)
4UGA0Wasswa SharifMBAZIIRA (1393)ECU1Andres Fernando NEVAREZ CASTRO (1158)
5UGA0John Denise MWESIGYE (1469)USA1Pranav SHANKAR (1442)
6USA0Anna MILLER (unr) KGZ1Dariia KUDAINAZAROVA (unr)
7USA1Nguyen TRAN (unr)GEO0Leri TALIKADZE (unr)
8USA0Jacob PILKINGTON (unr)USA1Payton MUELLER (unr)

Round 3

BdTeamResultWhiteTeamResultBlack
1RUS1/2FM Ilia LIPILIN (2084)RUS1/2Maksim PETROV (1848)
2RUS0Viktoria KRASIVSKAYA (1529)IND1CM Samarth Jagadish RAO (1593)
3USA0Pranav SHANKAR (1442)GER1Jarno SCHEFFNER (1987)
4ECU1Andres Fernando NEVAREZ CASTRO (1158)UGA0John Denise MWESIGYE (1469)
5KGZ0Dariia KUDAINAZAROVA (unr)UGA1Wasswa Sharif MBAZIIRA (1393)
6GEO0Leri TALIKADZE (unr) RUS1Sofia GORSHKOVA (1350)
7USA1Anna MILLER (unr)USA0Jacob PILKINGTON (unr)
8USA1Nguyen TRAN (unr)USA0Payton MUELLER (unr)

Round 2

BdTeamResultWhiteTeamResultBlack
1UGA0John Denise MWESIGYE (1469)RUS1FM Ilia LIPILIN (2084)
2GER0Jarno SCHEFFNER (1987)RUS1Viktoria KRASIVSKAYA (1529)
3UGA0Wasswa Sharif MBAZIIRA (1393)RUS1Maksim PETROV (1848)
4IND1/2CM Samarth Jagadish RAO (1593)USA1/2Pranav SHANKAR (1442)
5RUS1Sofia GORSHKOVA (1350)USA0Jacob PILKINGTON (unr)
6USA0Payton MUELLER (unr)ECU1Andres Fernando NEVAREZ CASTRO (1158)
7KGZ1Dariia KUDAINAZAROVA (unr)USA0Nguyen TRAN (unr)
8GEO1Leri TALIKADZE (unr)USA0Anna MILLER (unr)

Round 1

BdTeamResultWhiteTeamResultBlack
1RUS1FM Ilia LIPILIN (2084)RUS0Sofia GORSHKOVA (1350)
2ECU0Andres Fernando NEVAREZ CASTRO (1158)GER 1Jarno SCHEFFNER (1987)
3RUS1Maksim PETROV (1848)KGZ0Dariia KUDAINAZAROVA (unr)
4USA0Anna MILLER (unr)IND1CM Samarth Jagadish RAO (1593)
5RUS1Viktoria KRASIVSKAYA (1529)USA0Payton MUELLER (unr)
6USA0Jacob PILKINGTON (unr)UGA1John Denise MWESIGYE (1469)
7USA1Pranav SHANKAR (1442)GEO0Leri TALIKADZE (unr)
8USA0Nguyen TRAN (unr)UGA1Wasswa Sharif MBAZIIRA (1393)